Teada-tuntud töömees
   Home      Tegevusalad
Katuse- ja fassaaditööd

Viil- ja lamekatuste ehitus ja remont. Katuste kandekonstruktsioonide ehitus. Katusekattematerjalide paigaldus. Pööningukorruste väljaehitus. Fassaadide soojustamine ja fassaadikattematerjalide paigaldus (profiilplekk, puit, plastik, erinevad fassaadiplaadid). Fassaadide remonditööd.Üldehitustööd

Vundamentide ja nn. “majakarpide” jms. ehitus. Soojustamine. Vaheseinte (kipsplaadist, kergplokist, tellisest jne.) ja vahelagede ehitus. Olemasolevate seinte või lagede katmine kipsplaadiga. Aluspõrandate ehitus ja põrandakatete paigaldus. Puitpõrandate (ka välitingimustesse), aedade ja terrasside ehitus.

Vannitubade remont

teostame reeglina täiskomplektse remondina nii eramutes kui ka paneel- ja muudes majades. Töösse kuuluvad olenevalt objektist ja tellija soovidest seinte ettevalmistus, karbi lammutus, vajadusel uute seinte ehitus, seinte ja põrandate plaatimine, põrandakütte, ripplae ning uue vaheukse paigaldus. Samuti kogu vajalik san.tehniline töö, torustiku vahetus, san. seadmete paigaldus, veemõõtjad, vann või dussikabiin. Võimalikud on igasugused tellijapoolsed erisoovid, näiteks sisseehitatud saun. 


Korterite remont

On võimalik tellida täies mahus või ka üksikute ruumide kaupa.Maalritööd

(värv, tapeet, teised seina- ja laekattematerjalid); lagede ja  aluspõrandate remont või ehitus; põrandkatete (linoleum, PVC, parketid, puitpõrandad, põrandaplaadid) paigaldus; elektri-, ventilatsiooni- ning san. tehnilised tööd. maalritöid teostab meile http://www.seinameister.ee/kellega on meil pidev  koostöö!


Moodul-ja telliskorstende paigaldus ja ladumine